Tüm ürün kataloğu Ürün grubu

Matkap Ucu

6.164 ürün bu grupta yer alır. Uygun ürün seçimi, güncel fiyat ve teslim süresi için teknik ekibimizden teklif isteyebilirsiniz.

  Teknik ürün kataloğu
Bu grup için teklif isteyin

Matkap Ucu ürünleri

Stok kodu ve teknik ürün bilgileriyle listelenir.

Stok kodu: IZR1897-0530

5.30mm IZAR DIN1897 KISA MATKAP UCU HSSCo5 (1056)

Matkap ucu: 5.30mm IZAR DIN1897 KISA MATKAP UCU HSSCo5 (1056) (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IZR338-0530

5.30mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS (1013)

Matkap ucu: 5.30mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS (1013) (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IZR338-0530ZR

5.30mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS ZİRKONYUM (1015)

Matkap ucu: 5.30mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS ZİRKONYUM (1015) (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IZR338-0530CO5

5.30mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSSCo5 (1016)

Matkap ucu: 5.30mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSSCo5 (1016) (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IZR340-0530

5.30mm IZAR DIN340 UZUN MATKAP UCU HSS (1030)

Matkap ucu: 5.30mm IZAR DIN340 UZUN MATKAP UCU HSS (1030) (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: KRN338.0530CO5TİN

5.30mm KRONE DIN338 FULLYGROUND MATKAP UCU HSSCO5

Matkap ucu: 5.30mm KRONE DIN338 FULLYGROUND MATKAP UCU HSSCO5 (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: KRN338.0530

5.30mm KRONE DIN338 MATKAP UCU HSS

Matkap ucu: 5.30mm KRONE DIN338 MATKAP UCU HSS (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: KRN338.0530CO5

5.30mm KRONE DIN338 MATKAP UCU HSSCO5

Matkap ucu: 5.30mm KRONE DIN338 MATKAP UCU HSSCO5 (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: KRNL338.0530

5.30mm KRONE DIN338LH SOL MATKAP UCU HSS

Matkap ucu: 5.30mm KRONE DIN338LH SOL MATKAP UCU HSS (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: KR.04.5D.053

5.30x82x44x35mm KRAFT 5D DSM KARBÜR MATKAP UCU

Karbür matkap ucu: 5.30x82x44x35mm KRAFT 5D DSM KARBÜR MATKAP UCU (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: KR.02.5D.053

5.30x82x44x35mm KRAFT 5D ISM KARBÜR MATKAP UCU

Karbür matkap ucu: 5.30x82x44x35mm KRAFT 5D ISM KARBÜR MATKAP UCU (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IAT340-0530

5.30X87X132mm IAT DIN340 UZUN MATKAP UCU HSS

Matkap ucu: 5.30X87X132mm IAT DIN340 UZUN MATKAP UCU HSS (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: KRN340.0530

5.30X87X132mm KRONE DIN340 UZUN MATKAP UCU HSS

Matkap ucu: 5.30X87X132mm KRONE DIN340 UZUN MATKAP UCU HSS (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: PMA-2053

5.3mm DIN338 HSS-E KAPLAMALI MATKAP UCU PROX

Matkap ucu: 5.3mm DIN338 HSS-E KAPLAMALI MATKAP UCU PROX (PRO-X)

Ürünü incele
Stok kodu: PMA-7053C

5.3X26X62 · Kaplamalı Karbür Matkap Ucu (DIN6539)

Karbür matkap ucu: 5.3X26X62 · Kaplamalı Karbür Matkap Ucu (DIN6539) (PRO-X)

Ürünü incele
Stok kodu: PMA-7053

5.3X26X62 · Karbür Matkap Ucu (DIN6539)

Karbür matkap ucu: 5.3X26X62 · Karbür Matkap Ucu (DIN6539) (PRO-X)

Ürünü incele
Stok kodu: C45-053

5.3x26x62mm KARBÜR MATKAP UCU DIN6539 TIALN

Karbür matkap ucu: 5.3x26x62mm KARBÜR MATKAP UCU DIN6539 TIALN (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: PMA-6053

5.3X52X86 · Karbür Matkap Ucu (DIN338)

Karbür matkap ucu: 5.3X52X86 · Karbür Matkap Ucu (DIN338) (PRO-X)

Ürünü incele
Stok kodu: C47-053

5.3x52x86mm KARBÜR MATKAP UCU DIN338 TIALN

Karbür matkap ucu: 5.3x52x86mm KARBÜR MATKAP UCU DIN338 TIALN (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: PMA-8053

5.3X87X132 · Uzun Matkap Ucu (DIN340 / HSS Co8)

Matkap ucu: 5.3X87X132 · Uzun Matkap Ucu (DIN340 / HSS Co8) (PRO-X)

Ürünü incele
Stok kodu: IAT338-0540

5.40mm IAT DIN338 MATKAP UCU HSS

Matkap ucu: 5.40mm IAT DIN338 MATKAP UCU HSS (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IZR1897-0540

5.40mm IZAR DIN1897 KISA MATKAP UCU HSSCo5 (1056)

Matkap ucu: 5.40mm IZAR DIN1897 KISA MATKAP UCU HSSCo5 (1056) (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IZR338-0540

5.40mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS (1013)

Matkap ucu: 5.40mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS (1013) (TEMAK)

Ürünü incele
Stok kodu: IZR338-0540ZR

5.40mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS ZİRKONYUM (1015)

Matkap ucu: 5.40mm IZAR DIN338 MATKAP UCU HSS ZİRKONYUM (1015) (TEMAK)

Ürünü incele

Diğer ürün grupları